Promocje
Łóżko DUX 6006 180x200 (magazynowe)
Łóżko DUX 6006 180x200 (magazynowe)
56 200,00 zł 40 400,00 zł
szt.
Łóżko DUX 3003 160x200 (magazynowe)
Łóżko DUX 3003 160x200 (magazynowe)
36 800,00 zł 26 500,00 zł
szt.
Zagłówek Anna 180
Zagłówek Anna 180
14 076,50 zł 8 445,90 zł
szt.
Łóżko DUX 8008 180x200 (magazynowe)
Łóżko DUX 8008 180x200 (magazynowe)
77 500,00 zł 55 900,00 zł
szt.
DYFUZOR Z KWIATEM 3+1 GRATIS
DYFUZOR Z KWIATEM 3+1 GRATIS
od: 560,00 zł 420,00 zł
szt.
Duxiana otwiera salon w Warszawie
Duxiana otwiera salon w Warszawie

Duxiana, światowy lider w dziedzinie innowacyjnych technologii poprawiających jakość snu, z dumą ogłasza inaugurację nowego salonu sprzedaży w Polsce. Flagowy showroom marki, zlokalizowany przy ul. Burakowskiej 5/7 w dawnej Fabryce Koronek, umożliwi klientom dostęp do najwyższej jakości szwedzkich łóżek i akcesoriów, które wprowadzą rewolucję w jakość ich snu. Oprócz łóżek i materacy, oferta obejmuje fotele, krzesła, sofy, stoliki kawowe, najwyższej jakości pościel, koce oraz kultowe zapachy do domu Plantes&Parfums. Oficjalne otwarcie, które miało miejsce 16 listopada 2023 r., zgromadziło przedstawicieli mediów, architektów zaprzyjaźnionych z marką oraz zostało uświetnione wystawą prac Marty Wakuły-Mac i muzyką na żywo w wykonaniu Pawła Janasa.

Nowy salon Duxiana w Warszawie oferuje unikalne doświadczenie zakupowe, prezentując zaawansowane łóżka, materace, meble i akcesoria, zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Niektóre modele łóżek, wyposażone w silniki niskoprądowe, posiadają system regulacji położenia sterowany pilotem. Wszystkie produkty marki Duxiana łączą nowoczesne rozwiązania technologiczne z tradycją rzemieślniczą, co gwarantuje nie tylko wygodę, ale także długotrwałe użytkowanie. Jakość produktów została potwierdzona przez naukowców z Karolinska Institut, ośrodka badawczego przyznającego Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny.

Nasze zaangażowanie w zapewnienie klientom najwyższej jakości snu jest widoczne w każdym detalu mebli Duxiana. Otwarcie drugiego sklepu w Polsce (pierwszy mieści się w Krakowie) to ważny krok, umożliwiający dotarcie do nowych klientów i dzielenie się pasją do zdrowego snu i legendarnego designu z warszawskimi klientami i architektami. Dawna Fabryka Koronek przy ul. Burakowskiej 5/7 to dla nas idealna lokalizacja z ciekawym, ekskluzywnym klimatem. Adres ten, znany miłośnikom designu, przyciąga uwagę, co jest kluczowe w branży związanej z luksusem i designem. Ducha postindustrialnej Fabryki Koronek wciąż można tu doświadczyć. Miejsce jest modne i otoczone wyjątkową aurą – mówi Agnieszka Bujak, Country Manager marki Duxiana i Plantes&Parfums w Polsce.

Salon w Warszawie ma nie tylko prezentować najnowsze kolekcje Duxiana, marki obecnej w wystawnych rezydencjach i butikowych hotelach na całym świecie, ale również oferować profesjonalne doradztwo, aby klienci mogli dopasować produkty do swoich indywidualnych potrzeb. Duxiana pragnie także stać się aktywnym uczestnikiem lokalnej społeczności, organizując wydarzenia związane ze sztuką, zdrowym stylem życia oraz angażując się w działalność promującą dobre samopoczucie. Oprócz jakości, marka kładzie duży nacisk na wzornictwo, umożliwiając przyszłym właścicielom spersonalizowanie swoich luksusowych łóżek, wybierając wszystko od wysokości materaca nad ziemią, przez wzór zagłówka, nogi, topper, aż po tkaninę obicia wezgłowia. Duxiana daje również możliwość spersonalizowania mebli dostępnych w ofercie marki, które od lat noszą miano ikon designu. Zachęcamy do wypróbowania ich słynnego komfortu w Krakowie, a teraz także w Warszawie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl