Promocje
MGIEŁKI DO POŚCIELI  3+1 GRATIS
MGIEŁKI DO POŚCIELI 3+1 GRATIS
od: 260,00 zł 195,00 zł
szt.
DYFUZOR Z PATYCZKAMI 3+1 GRATIS
DYFUZOR Z PATYCZKAMI 3+1 GRATIS
od: 504,00 zł 378,00 zł
szt.
DYFUZOR Z KWIATEM 3+1 GRATIS
DYFUZOR Z KWIATEM 3+1 GRATIS
od: 560,00 zł 420,00 zł
szt.
Obsesja długiego życia
Obsesja długiego życia

W trosce o nasze zdrowie, jak i o zdrowie naszej planety. 

Nadszedł czas, aby wymagać więcej od firm, którym patronujemy i produktów, które kupujemy — zarówno w trosce o nasze zdrowie, jak i o zdrowie naszej planety. 

Wszyscy potrzebujemy komfortu. Przez nasz napięty grafik i szybki styl życia coraz więcej osób zamawia artykuły online, zamiast odwiedzać sklepy.

Czy ten komfort naprawdę służy nam lub naszej planecie w dłuższej perspektywie? Zamawiając online, tracimy możliwość zapoznania się z produktem przed zakupem. Zasady zwrotów z bezpłatną wysyłką mogą unieważnić ten problem. Jednak pomijanym aspektem wielu zasad zwracania towaru jest to, co dzieje się z przedmiotem po jego zwroci

Według raportu opublikowanego w czasopiśmie Wall Street Journal „Czasami sprzedawcy detaliczni uważają, że wyrzucenie towaru jest tańsze.” W przypadku sprzedawców materacy, istnieje prawny obowiązek utylizacji zwróconych produktów ze względów zdrowotnych i higienicznych. Mimo, że 100-dniowy okres próbny wydaje się atrakcyjny na pierwszy rzut oka, głębszy wgląd w tę sprawę pokazuje prawdziwe marnotrawstwo.

Rada ds. Recyklingu Materacy szacuje, że każdego roku w Stanach Zjednoczonych utylizuje się około 15-20 milionów materacy i sprężyn skrzyniowych. Każda część zajmuje około 40 stóp sześciennych lub więcej miejsca na składowisku. Przewiduje się, że liczba ta będzie rosła, dzięki nowym sprzedawcom oferującym materace w pudełku. Oferującym długie okresy próbne w domu i rozszerzone zasady zwrotów. Rosnąca liczba materacy wywożonych na wysypiska oznacza, że szkodliwe substancje chemiczne przedostają się do środowiska. Skutkuje to wyższymi podatkami związanymi z ich utylizacją w przyszłości. Teraz wyobraź sobie wpływ tego rodzaju odpadów na planetę.

Zdrowie planety, a zdrowie człowieka

Zdrowie środowiskowe jest ściśle związane ze zdrowiem ludzkim. Ponieważ ściśle współistniejemy z naszym środowiskiem, zanieczyszczenia środowiska naturalnego mogą stać się zagrożeniem dla zdrowia ludzi. Nieustannie dowiadujemy się więcej o tym, w jaki sposób ekspozycja na toksyny w naszym środowisku, w tym na wiele przedmiotów, z których korzystamy każdego dnia, może być szkodliwa dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. W branży materacy równie ważne jest poszukiwanie produktów, które promują zdrowie. Nie tylko pomagają w osiągnięciu głębokiego snu regeneracyjnego, ale także poprzez staranne wykorzystywanie materiałów wysokiej jakości, które sprzyjają zdrowiu, biorąc pod uwagę końcowy wpływ na środowisko.

W DUX wierzymy, że odpowiedzialność zaczyna się od integralności produktu. Troszczymy się o trwałość, bo mamy na jej punkcie obsesję. Trwałość jest związana z naszym zdrowiem, każdym produktem, który sprzedajemy i z długoterminowym zdrowiem naszej planety. Innowacyjna konstrukcja łóżka DUX uwzględnia każdy punkt tego trójkąta.

Konstrukcja łóżka DUX

Dobrze wiadomo, że łóżko DUX zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić bezkonkurencyjny poziom ergonomii podczas głębokiego snu. To, co jest mniej znane, to nasze stanowisko wobec ochrony środowiska. Po pierwsze powtórzymy, że jesteśmy dumnym odbiorcą certyfikatu Oeko-Tex 100. Oeko-Tex Standard 100 to niezależny system badań i certyfikacji surowców tekstylnych, produktów pośrednich i końcowych na wszystkich etapach produkcji. Wybierając system DUX będziesz miał pewność, że śpisz na łóżku, które spełnia surowe wymogi dla zdrowia, środowiska i jest całkowicie wolne od szkodliwych toksyn lub substancji chemicznych.

Innowacyjna konstrukcja łóżka DUX składa się z konfigurowalnych komponentów. Nogi o różnych wysokościach i stylach można przykręcać bezpośrednio do podstawy wolno rosnącego drewna sosnowego. Topper nie jest przymocowany do łóżka, a wierzchnia część materaca jest odpinana, aby umożliwić dostęp do personalizowanego systemu podparcia Pascal, a osobne podstawy sprężynowe działają niezależnie od siebie. Te konfigurowalne komponenty można wymieniać, a niektóre nawet rozbudowywać. Efektem jest łóżko, które nie tylko może być odnowione, gdy wykazuje zużycie, ale może być również udoskonalone w celu promowania zdrowia poprzez wprowadzenie nowych akcesoriów i innowacji technologicznych.

Nasza innowacyjna, odnawialna konstrukcja oznacza, że łóżko DUX może być ostatnim łóżkiem, jakie kiedykolwiek będziesz posiadać. W Szwecji często są one przekazywane z pokolenia na pokolenie. W połączeniu z materiałami najwyższej jakości, sprawia to, że łóżko jest trwałe. Mówiąc w skrócie, im dłużej łóżko będzie służyć, tym mniej ich trafi na wysypiska śmieci.

Dokonuj świadomego wyboru miejsca, w którym spędzasz jedną trzecią swojego życia. Znajdź salon i odkryj różnicę z DUX.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl